KONST / Litografier / Färglitografi 16937107
nr 1693 7107
Larissa Stenlander
(f. 1960), Sverige
Signerad, numrerad EA, handkolorerad. Färglitografi, bildmått: 26x32 cm, yttermått inklusive ram: 47x53 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 april 2025
kl 20:10:55
14/4 16:26:33
Larissa Stenlander
Läs mer om Larissa Stenlander